współpraca

Firma Enda prowadzi tylko i wyłącznie sprzedaż hurtową. Aby zostać Naszym Partnerem, należy posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą o charakterze handlowym. W związku z tym że nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, osoby zainteresowane zakupem rowerów Enda zapraszamy do Naszych punktów partnerskich.

Ceny
Wszystkie oferowane przez Nas ceny są cenami netto. Obowiązujące ceny znajdują się w aktualnym cenniku. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany obowiązujących cen, po wcześniejszym poinformowaniu.

Zamówienia
Zamówienia realizujemy zarówno drogą elektroniczną (mailowo, poprzez formularz zamówienia), jak i telefoniczną.
Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia z dostawą następnego dnia roboczego.

Logistyka
W trosce o najwyższą jakość usług zamówienia realizujemy tylko poprzez renomowane firmy kurierskie, lub przez własny transport firmowy.

Minimum logistyczne
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wszystkie zamówienia są realizowane na Nasz koszt.

Termin płatności
Wszystkie zamówienia są objęte ubezpieczeniem. Z tego powodu pierwsze faktury wymagają przedpłaty lub pobrania (zapłaty w momencie odbioru przesyłki). Oferując dogodne warunki współpracy, umożliwiamy uzyskanie kredytu kupieckiego (odroczony termin płatności) dostosowanego indywidualnie do Państwa potrzeb.

Gwarancja
Wszystkie rowery Enda objęte są 2-letnią gwarancją. Ewentualne wady/usterki usuwamy na własny koszt, po wcześniejszym indywidualnym uzgodnieniu warunków reklamacji.