o firmie

Firma Enda powstała dzięki pasji do dwóch kółek w 2003 roku. W ofercie firmy znajdują się rowery elektryczne, składane i górskie. Od początku istnienia Naszym głównym celem była produkcja rowerów o najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Jakość rowerów Enda gwarantują precyzyjnie wykonana rama oraz podzespoły renomowanych firm takich jak Shimano, czy Bafang, oraz wysokiej jakości aluminium 6061.

Wysoką jakość rowerów Enda, potwierdza niezależna światowa jednostka certyfikująca TÜV Rheinland. Jakość, nadzorowaną na każdym etapie produkcji potwierdza certyfikat ISO 9001. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają precyzyjne i wysokiej jakości aluminiowe ramy oraz wysokiej klasy osprzęt. Wygoda i komfort jazdy zarówno tej miejskiej jak i terenowej zapewniają solidne obręcze kół oraz wytrzymałe amortyzatory. Nowoczesny design i jakość wykonania wpływa na prestiż użytkowania rowerów Enda.

Parametry i osiągi rowerów Enda, są porównywalne z innymi znanym producentami. Jednak ich konkurencyjna cena wpływa na oszczędność zakupów.